O mnie

_MG_1982-logoNazywam się Katarzyna Bandosz. Jestem psychologiem oraz coachem. Specjalizuję się w dziedzinie coachingu dotyczącej poszukiwania własnego miejsca. Pracuję z osobami, które znajdują się w miejscu, które nie daje im radości, ale z jakiegoś powodu nie potrafią ani się od niego oderwać, ani go zaakceptować. Moimi klientami są również ludzie, którzy odkładają wymarzony wyjazd /powrót na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Podczas procesu coachingowego wspólnie z Klientem przyglądamy się przekonaniom i wartościom, które towarzyszą obu opcjom. Czasami bywa tak, że Klient podczas procesu odkryje trzecią opcję, a czasami ze zdumieniem stwierdzi, że problem leży w ogóle gdzie indziej. To jest właśnie magia coachingu, do której odkrycia bardzo Cię zachęcam. 🙂

Skąd pomysł na taką specjalizację?

Prawie 4 lata mieszkałam na emigracji, więc temat ten jest mi bliski prywatnie. Podczas pobytu za granicą poznałam wielu ludzi, nie tylko Polaków, którzy borykali się z podobnym dylematem i jak często mówili -  ‘żyli w okresie przejściowym’.

Od prawie roku jestem ponownie mieszkanką ukochanego Wrocławia i postanowiłam, że połączę moje wykształcenie, pasję do rozmowy z ludźmi z misją pomocy im w odpowiedzeniu sobie na ważne pytania. Tak powstało Polish Dream.

*

Ukończyłam psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Zawodowe Coacha Biznesu w Pracowni NOVO. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując od ponad 5 lat na stanowiskach  HR-owych w międzynarodowych korporacjach w Niemczech, gdzie zajmowałam się rekrutacją, zarządzaniem talentem oraz branżą szkoleniową. Przed wyjazdem za granicę pomagałam przy organizacji szkoleń coachingowych w Polsce, gdzie miałam okazję poznać światowej sławy coachów, takich jak np. Frank Farrelly … i właśnie wtedy coaching zdobył moje serce.

 

Ukończone kursy i szkolenia:

2016 Studium Coacha Biznesu – Pracownia Novo, Warszawa

2012 Uniwersytet SWPS – Psychologia społeczna, Wrocław

2011 Terapia i Coaching Prowokatywny – Frank Farrelly, Warszawa

2011 Coach Prowokator A – Tomasz Kowalik, Łódź

2011 European University of Cyprus – Cultural Psychology

 

Poczytaj rekomendacje na : http://dobrycoach.pl/coach/katarzyna-bandosz

 

Logo Polish dream male

 

Godzin szkoleniowych
342
Lat doświadczenia zawodowego
7
Lat spędzonych za granicą
4
Rok powrotu do Polski
2016

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się.